Boreal-Black

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 59" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 38580 |
| Lot | SH-163-17 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Argentina |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 59" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 38580 |
| Lot | SH-163-17 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Argentina |