Bonno

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44728 |
| Lot | CS-23-165023 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 44728 |
| Lot | CS-23-165023 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |