Bohemian-Gray

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 29902 |
| Lot | MSIM-SEU114-03A2 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 29902 |
| Lot | MSIM-SEU114-03A2 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |