Blue-Thoria

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40763 |
| Lot | SH-221-25 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 122" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 40763 |
| Lot | SH-221-25 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |