Blue-Pearl

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49311 |
| Lot | AA-45249-09 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Leather |
| Color | Blue |
| Country of origin | Norway |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 133" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49311 |
| Lot | AA-45249-09 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Leather |
| Color | Blue |
| Country of origin | Norway |