Blue-Pearl

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50207 |
| Lot | CAP-BRN0736-6-08 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Blue |
| Country of origin | Norway |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50207 |
| Lot | CAP-BRN0736-6-08 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Blue |
| Country of origin | Norway |