Blue-Pearl-GT

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47876 |
| Lot | SH-880-730 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Blue |
| Country of origin | Norway |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 125" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47876 |
| Lot | SH-880-730 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | Blue |
| Country of origin | Norway |