Blue-Dunes

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48480 |
| Lot | AA-44990-29 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Lapatura |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 129" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48480 |
| Lot | AA-44990-29 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Lapatura |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |