Blue-Dunes

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48945 |
| Lot | GT-AAA-45109-22 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 80" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48945 |
| Lot | GT-AAA-45109-22 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |