Blue-Dunes

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50778 |
| Lot | AA-45387-38 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 75" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50778 |
| Lot | AA-45387-38 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |