Blue-Dunes

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50694 |
| Lot | AAA-44990-27 (50694) |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50694 |
| Lot | AAA-44990-27 (50694) |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Leather |
| Color | Grey |
| Country of origin | India |