Blue-Dunes

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 134" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50679 |
| Lot | GT-AAA-45131-27 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 134" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50679 |
| Lot | GT-AAA-45131-27 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |