Blanco-Serizzo

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42946 |
| Lot | SH-459-33 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 124" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 42946 |
| Lot | SH-459-33 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |