Black-Taurus

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49105 |
| Lot | SH-1593-16 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 76" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49105 |
| Lot | SH-1593-16 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Black |
| Country of origin | Brazil |