Bianco-Antique

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 24575 |
| Lot | SH-4981-05 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 24575 |
| Lot | SH-4981-05 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |