Azure-Mist

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47616 |
| Lot | GT-CSA-25-129036 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 77" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47616 |
| Lot | GT-CSA-25-129036 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | India |