Azul-Platino

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50383 |
| Lot | GT-MSIMA-SLVG17-73F |
| Location | Edina |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 127" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50383 |
| Lot | GT-MSIMA-SLVG17-73F |
| Location | Edina |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |