Azul-Platino

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46400 |
| Lot | GT-WSDA-122123-34 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 128" |
| Width | 73" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46400 |
| Lot | GT-WSDA-122123-34 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |