Azul-Platino

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 26999 |
| Lot | SH-1373-08 |
| Location | Edina |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 26999 |
| Lot | SH-1373-08 |
| Location | Edina |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |