Azul-Platino

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35736 |
| Lot | WSDA-12077-28 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Antiqued |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35736 |
| Lot | WSDA-12077-28 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Antiqued |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |