Atlas

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47430 |
| Lot | CS-23-166282 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 121" |
| Width | 78" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47430 |
| Lot | CS-23-166282 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Brazil |