Atlantic-Taupe

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46198 |
| Lot | AAA-GAETR-14A |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46198 |
| Lot | AAA-GAETR-14A |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Brazil |