Astoria

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 37066 |
| Lot | TM-28024-110 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 37066 |
| Lot | TM-28024-110 DISPLAY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |