Arctic-Pearl

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 36635 |
| Lot | GT-SHA-145-02-580 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 123" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 36635 |
| Lot | GT-SHA-145-02-580 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |