Arctic-Pearl

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41006 |
| Lot | GT-SHA-1008-10-1263 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 113" |
| Width | 74" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41006 |
| Lot | GT-SHA-1008-10-1263 |
| Location | Albertville |
| Tier | Value Series |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | India |