Aquario

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41562 |
| Lot | AAA-540-39 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 41562 |
| Lot | AAA-540-39 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Green |
| Country of origin | India |