American-Mist

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 105" |
| Width | 61" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 46889 |
| Lot | GT-TTT-SS-29008-13 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 105" |
| Width | 61" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 46889 |
| Lot | GT-TTT-SS-29008-13 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |