American-Mahogany-®

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 10609 |
| Lot | 10609 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | USA |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 10609 |
| Lot | 10609 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | USA |