American-Mahogany-®

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 114" |
| Width | 66" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 9288 |
| Lot | GT-CSA-13-331483-4368 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | USA |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 114" |
| Width | 66" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 9288 |
| Lot | GT-CSA-13-331483-4368 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | USA |