Alaska-Blue

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50705 |
| Lot | AAA-43827-19 (50705) |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |

| Material | Granite |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50705 |
| Lot | AAA-43827-19 (50705) |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | India |