Solvin-Lugen

| Material | Fjora |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49192 |
| Lot | SH-320-27 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |

| Material | Fjora |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49192 |
| Lot | SH-320-27 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |