Odin's-Voyage

| Material | Fjora |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49194 |
| Lot | SH-760-12R DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |

| Material | Fjora |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49194 |
| Lot | SH-760-12R DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |