Mestre-Cream

| Material | Eco |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 49" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50016 |
| Lot | GT-TTT-CVE-19 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |

| Material | Eco |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 49" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50016 |
| Lot | GT-TTT-CVE-19 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Honed |
| Color | White |
| Country of origin | Spain |