Terrazzo-Black

| Material | Diresco |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 61" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 41578 |
| Lot | GT-TTT-TM-27294-102-1107 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Velvet |
| Color | Black |
| Country of origin | Belgium |

| Material | Diresco |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 61" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 41578 |
| Lot | GT-TTT-TM-27294-102-1107 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Velvet |
| Color | Black |
| Country of origin | Belgium |