Olimpico

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49727 |
| Lot | TM-31051-145 DISPALY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Malaysia |

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49727 |
| Lot | TM-31051-145 DISPALY |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Malaysia |