Concrete-Nuvolato

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43546 |
| Lot | TM-26427-102 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Matte |
| Color | Grey |
| Country of origin | Italy |

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 43546 |
| Lot | TM-26427-102 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Matte |
| Color | Grey |
| Country of origin | Italy |