Calore

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49595 |
| Lot | TM-30527-101 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49595 |
| Lot | TM-30527-101 |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |