Bianco-Bahia

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50299 |
| Lot | TM-30479-152 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 50299 |
| Lot | TM-30479-152 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Thailand |