Beach-Dark-Grey

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49924 |
| Lot | TM-214410-01A |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Velvet |
| Color | Grey |
| Country of origin | China |

| Material | Difiniti |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 49924 |
| Lot | TM-214410-01A |
| Location | Eau Claire |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Velvet |
| Color | Grey |
| Country of origin | China |