Ventus

| Material | Dekton |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 35687 |
| Lot | CNA-1014215699 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Matte |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Dekton |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 80" |
| Width | 27" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 35687 |
| Lot | CNA-1014215699 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Matte |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |