Kovik

| Material | Dekton |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 56" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 46884 |
| Lot | GT-TTT-CNA-1037774414 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Matte |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |

| Material | Dekton |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 56" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 46884 |
| Lot | GT-TTT-CNA-1037774414 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Matte |
| Color | Grey |
| Country of origin | Spain |