Edora

| Material | Dekton |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 56" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 46233 |
| Lot | GT-TTT-CNA-1037916341 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Matte |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Spain |

| Material | Dekton |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 126" |
| Width | 56" |
| Thickness | 2 cm |
| Inventory ID | 46233 |
| Lot | GT-TTT-CNA-1037916341 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Matte |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Spain |