Milky-Way

| Material | Corian |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 72" |
| Width | 30" |
| Thickness | .5" |
| Inventory ID | 13910 |
| Lot | GT-HA-DISPLAY-ONLY-3734 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |

| Material | Corian |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 72" |
| Width | 30" |
| Thickness | .5" |
| Inventory ID | 13910 |
| Lot | GT-HA-DISPLAY-ONLY-3734 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Country of origin | USA |