Valente-Pearl

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48620 |
| Lot | HM-04A001 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48620 |
| Lot | HM-04A001 |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |