Saddle-Brown

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 21115 |
| Lot | HM-D14339167 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Canada |

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 108" |
| Width | 31" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 21115 |
| Lot | HM-D14339167 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Canada |