Estate-Quartzite

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47366 |
| Lot | HM-C43L28A901 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 47366 |
| Lot | HM-C43L28A901 DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 4 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |