Venetia-Cream

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35158 |
| Lot | GT-HM-CA8121E171-2013 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Canada |

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 120" |
| Width | 63" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 35158 |
| Lot | GT-HM-CA8121E171-2013 |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 5 |
| Finish | Leather |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Canada |