Saddle-Brown

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 22485 |
| Lot | HM-D14339167-1A |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Canada |

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 22485 |
| Lot | HM-D14339167-1A |
| Location | Edina |
| Tier | Tier 2 |
| Finish | Polished |
| Color | Brown/Gold |
| Country of origin | Canada |