Ethereal-White

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48202 |
| Lot | HM-K103 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 54" |
| Width | 27" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 48202 |
| Lot | HM-K103 |
| Location | Duluth/Superior |
| Tier | Tier 1 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |