Calacatta-Medallion

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46699 |
| Lot | HM-C53K04B090R DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |

| Material | Corian Quartz |
| Usable Area | 0 Ft2 | Lenth | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 3 cm |
| Inventory ID | 46699 |
| Lot | HM-C53K04B090R DISPLAY |
| Location | Albertville |
| Tier | Tier 3 |
| Finish | Polished |
| Color | White |
| Country of origin | Canada |